Puslapio taisyklės - Queen Style

Puslapio taisyklės

Prekių užsakymas
Norėdami užsisakyti www.queen-style.lt parduodamas prekes, pasirinkite jas ir įdėkite į pirkinių krepšelį spustelėdami laukelį „pridėti į krepšelį“. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį spustelėdami gelsvą langelį, esantį dešinėje viršuje, kuriame parašyta „peržiūrėti krepšelį“.
Visas www.queen-style.lt prekių asortimentas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas.
Pastarosios skirstomos į subkategorijas, pagal prekių tipą .
Detalesnė informacija yra pateikiama kiekvienos prekės aprašyme. Jeigu iškiltų papildomų klausimų – kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais.
Išsirinkę norimas prekes, atsiskaityti už jas galėsite per el. bankininkystės sistemą. Apie pristatymą plačiau skaitykite čia.

Nuolaidos kuponai
Jei jums buvo suteiktas nuolaidos kodas, įveskite jį į „kupono“ laukelį, spustelėkite mygtuką „PRITAIKYTI“ ir įsitikinkite, kad prekėms, kurioms turėjo būti pritaikyta nuolaida, turi mažesnę kainą.
Norėdami užbaigti pirkimą, spustelėkite mygtuką „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Užpildykite reikiamus laukus ir patvirtinkite pirkimą spausdami „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas patvirtinantis el.laiškas apie prekes.

Atsiskaitymo būdai
Užsakymo formoje rasite du atsiskaitymo būdus:
1. Paysera (El. bankininkystė, pavedimai, Maxima kasose, Lietuvos spaudos, Narvessen kioskuose, Perlo terminaluose ir visi kiti mokėjimų būdai).
2. Bankinis pavedimas.

Skundai
IV ,,Queen Style LT“ yra atsakinga už prekes, kurios parduodamos www.queen-style.lt elektroninėje parduotuvėje. Skundai turi būti pateikti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Kilus klausimams ar problemoms, praneškite mums el.paštu info@queen-style.lt.
Jei prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad ji būtų pakeista kita ar susigrąžinti pinigus. Visas siuntimo išlaidas, susijusias dėl nekokybiškos prekės keitimo, padengs IV ,,Queen Style LT“.